سیستم یکپارچه رایگان راهکار در واقع یک نرم افزار یکپارچه می باشد که شامل ماژولهای نرم افزاری متعددی می باشد.

این نرم افزار بنا دارد تا کلیه نیازهای سازمان را پوشش دهد. مخاطب این نرم افزار می تواند طیف وسیعی باشند که از شرکتهای کوچک و متوسط تا سازمانهای بزرگ را پوشش می دهد.

نرم افزار یکپارچه راهکار با رویکرد ERP طراحی شده است.

هدف اصلی این نرم افزار اینست که مدیریت منابع سازمان را بعهده بگیرد و راهکارهایی را در حوزه های منابع انسانی، منابع مالی و تولید و بازرگانی ارائه دهد. در حال حاضر ماژولهای مربوط به حوزه مالی و بازرگانی تکمیل شده اند و بصورت رایگان جهت دانلود در اختیار کاربران گرامی قرار گرفته است.

لیست ماژولهای تکمیل شده نرم افزار یکپارچه رایگان راهکار به شرح زیر می باشد:

  • نرم افزار حسابداری مالی راهکار
  • نرم افزار خزانه داری و کنترل نقدینگی راهکار
  • نرم افزار تدارکات و خرید (کارپردازی) راهکار
  • نرم افزار فروش راهکار
  • نرم افزار انبار و حسابداری انبار راهکار
  • سیستم گردش کار راهکار Workflow

 

small_00024

رویکرد یکپارچگی در معماری سیستم یکپارچه راهکار

معماری این سیستم به نحوی می باشد که کلیه ماژولهای نرم افزاری با یکدیگر در ارتباط هستند و رویکرد یکپارچگی از اصول اساسی طراحی بوده است. ماژول حسابداری مالی راهکار را می توان به نوعی هسته اصلی سایر سیستم ها دانست. به نحوی که سایر سیستم ها مانند خزانه داری با ثبت هر رویداد بصورت اتوماتیک در ماژول حسابداری تولید سند حسابداری معادل را انجام می دهند. همچنین با ویرایش یا حذف اطلاعات سایر سیستم ها بصورت اتوماتیک بخش مالی بروز رسانی می گردد. وجود پایگاه داده یکسان برای کلیه سیستمها باعث می شود که به هیچ عنوان داده های تکراری و معادل همدیگر وارد سیستم نشوند و بدین نحو تمامی بخشهای یک سازمان می توانند از اطلاعات یکدیگر استفاده نمایند.

 

انتقال به سایت تولید کننده جهت اطلاعات بیشتر و دانلود نرم افزار 

4 دیدگاه در “دانلود سیستم یکپارچه حسابداری رایگان راهکار سافت و نسخه های جدید آن

  1. سلام- این نرم افزار در گزارش دهی انچه که میخواهیم رو نشون نمیده+چاپ گزارش ایراد داره+ سود وزیان رو نشون نمیده+ از اشخاص که در لیست اشخاص معرفی کردیم نمیشه در سند مالی استفاده کرد+شما گفتید اتوماتیک سندها در فروش یا خرید به حساب میروند اما اینکار رو انجام نمیده من حسابهایی که براش تعریف کرده بودم تو گزارشات حسابها نشون نمیده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *